Çatlak sohbet ve chat odaları

admin     23-04-20     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     , , , ,      76 Defa Okundu

Çatlak sohbet ve chat odaları

Catlak.Org türkiyede hızla gelişen sohbet sektöründe adından söz ettirecek bir alt yapı ve profesyonel kadrosu ile yayın hayatına başlamıştır. Tüm sohbet severlere hayırlı uğurlu olması dileğiyle.

Catlak.Org ne amaçla kuruldu? Misyonu nedir?

Amacımız türkiyede seviyesizleşen ve tamamen cinsel sohbetler üzerine kurulan sitelerden sizleri kurtarıp , seviyeyi ve kaliteyi tekrar geri getirmek. Bunun için 7/24 çalışan güçlü ekibiyle siz değerli kullanıcılarımıza güvenli, seviyeli ve hızlı bir sohbet, chat deneyimi yaşatmak. Misyonumuz şudur ; Sizlere çatlayana kadar sohbet ettirmek ! 😉

Catlak.ORG’da Sohbet etmek ücretli mi? Kayıt olmak gerekiyor mu?

Çatlak.ORG ticari amaçla kurulmamıştır tamamiylen sohbet sever bir kadro ile yolunda ilerleyecektir. Tamamen ücretsizdir ve üye olmayı gerektirmez. tek yapmanız gereken sizi en iyi ifade eden bir takma isim bulmak ve sohbete bağlan tuşuna basmaktır. Sitemiz her türlü mobil cihaz ile uyumlu olup , ister tabletinizden ister diz üstü bilgisayarınızdan dilediğiniz her an her yerde mobil sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Sade arayüzü ile mobil dostu bir sitedir. Kolayca sohbete bağlanmanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Catlak.ORG sohbet odalarında uyulması gereken kurallar nelerdir?

Küfür etmiyoruz arkadaşlar. En önemli kuralımız bu ve küfür edenlere katı suretle tolerans gösterilmeyeceğini belirtmek isteriz. Din,dil,ırk, ayrımı yapmamakla birlikte doğaya, hayvanlara, kadınlara ve cinsiyet özgürlüğüne dayalı sohbetler yapılmasını salık veririz. Bu bizim için değil , sizler için , sizlerin daha seviyeli daha kültürlü bir ortamda chat yapmanızı sağlamak için belirlediğimiz kriterlerdir.

Her türlü kural dışı , hakaret yahut haksız yaptırım uygulandığını düşünüyorsanız site adminleri ile irtibata geçiniz yahut info@çatlak.org adresine şikayetinizi mail olarak bildirebilirsiniz. Hadi buyrun o halde çatlayana kadar sohbet edelim. 😉 Catlak.Org – Çatlak Sohbet


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?